KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14003253
nr 1400 3253
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, naken modell. Motivet: 19x25cm, yttermått inklusive ram: 27x35cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:22:39
28/5 10:30:36
100 kr
31/5 18:17:37